Menu

Účinky Goji

Kustovnici čínské se věnuje celá řada odborných studií. Díky nim mnoho odborníků na výživu tvrdí, že bobule Goji jsou najzdravějším jídlem na světě.

 
Vliv goji na překyselenou krev a nemoci

Vliv goji na překyselenou krev a nemoci

Každý z nás má někoho v rodině nebo se sám potýká více či méně s různými civilizačními chorobami. Doktor Victor Marcial-Vega, profesor University School of Medicine ve Washingtonu a asistent University of Miami School of Medicine, se snaží svými studiemi dokázat, že za většinou těchto onemocnění stojí překyselení krve. A protože se zabývá i goji, tak zjišťoval, jaký vliv má kustovnice na překyselenou krev a tím i na některé z chorob. Výsledky jeho bádání jsou vskutku zajímavé. Doktor Victor Marcial-Vega chtěl ověřit svoji teorii o vlivu překyselené krve na nemoci, proto uspořádal studii, které se zúčastnilo 86 pacientů s rakovinou, kteří během této studie prodělávali zároveň i ozařování nebo chemoterapii. Respondenti měli sice společnou rakovinu, ale trpěli například i silnou nadváhou, vysokým krevním tlakem, diabetes nebo vysokým cholesterolem. Protože Dr. Marcial-Vega věří v sílu goji, podával svým pacientům po dobu 7-8 týdnů šťávu z goji a prováděl pod přísným lékařským dohledem testy krve, které se dělaly jednou týdně. Tyto testy se zpracovávaly na digitálním mikroskopu a byla z nich udělaná prezentace, na kterou se můžete podívat v tomto videu:

 

Protože studie byla velmi obsáhlá, tak se zaměříme jen na některé její opravdu zajímavé výsledky:

  • U 80 % pacientů s vysokým krevním tlakem se tento upravil a dokonce 50 % z nich muselo vysadit medikamenty na vysoký krevní tlak.
  • Přestože pacienti podstupující léčbu ozařováním nebo chemoterapií mají obvykle 80–100% pokles hladin hemoglobinu, krevních destiček a bílých krvinek, tak si 80 % účastníků výzkumu udržovalo konstantní výšku těchto krevních součástí.
  • 85 % jeho otylých pacientů zredukovalo svoji váhu, přičemž se jim zachovalo nebo dokonce zvýšilo množství svalové hmoty.
  • U 90 % jeho pacientů se vrátila krev od kyselosti k zásaditosti.
  • 75 % všech jeho pacientů zaznamenalo zvýšení sexuální touhy.
  • Během 4 týdnů se u 67 % účastníků studie s vysokým cholesterolem zaznamenal minimálně 50 bodový pokles této metly lidstva.
  • Pokles hladiny cukru v krvi byl prokazatelný u 64 % jeho diabetických pacientů.

Při svém experimentu vypozoroval Dr. Marcial některá těžko prokazatelná fakta, mezi která patřila zlepšená energie, spánek nebo mizení depresí. Během studie se u některých pacientů natolik zlepšil vysoký krevní tlak, že se museli monitorovat dvakrát denně, přičemž první změny u nich proběhly už během prvního dne.

 

Zdroje: http://www.juicing.com/ http://www.youtube.com http://www.marcialvegamd.com/