Menu

O goji

Goji jsou sušené plody kustovnice čínské - superpotravina, která dobyla svět zdraví a přírodní medicíny

 
Hodně štěstí, dlouhá léta! - Goji "Elixír mládí"

Hodně štěstí, dlouhá léta! - Goji "Elixír mládí"

Chceme vám představit jeden ze zajímavých goji produktů a první goji šťávu v Bio kvalitě: BIO Goji šťávua EXTRA EDITION Wolfberry

Tato štáva je získaná z vybraných čerstvých plodů kustovnice čínské v BIO kvalitě. A proč vlastně to přání v nadpisu článku? Díky vyváženému poměru minerálů a vitamínu a díky svým léčivým vlastnostem je tento produkt právem nazývaný "elixírem mládí". Proto se jedná o vhodný dárek pro naše známé, rodinu, kamarády... a to nejenom díky elegantnímu obalu Goji šťáva je lisovaná z čerstvých plodů kustovnice čínské. O kvalitě šťávy vypovídá to, že na 1 litr výsledného produktu je zapotřebí 4 kg zralých a ručně sesbíraných plodů.

Tento goji juice je bez přidaných barviv, umělých sladidel a konzervantů. Díky tomu je zachováno mnoho výjimečných látek, které kustovnice obsahuje. Goji šťáva wolfberry je balena v černé lahvi, která je nejen krásná, takže ji můžete použít jako úžasný dárek, ale zároveň zabraňuje nežádoucí degradaci jejího obsahu. Před samotným rozléváním do sklenic je dobré láhev protřepat protože šťáva obsahuje dužinu goji a není žádným způsobem ředěna. Konzumovat ji můžeme přímo nebo ji míchat s dalšími nápoji. Pro uchování je ideální teplota 5°C. Zakoupit ji můžete zde - goji šťáva.