Menu

Goji a hubnutí

S goji se dostanete do formy! Je výborným společníkem při hubnutí a sportu.

 
Proč jde s goji hubnutí tak dobře?

Proč jde s goji hubnutí tak dobře?

Ne nadarmo si kustovnici čínskou oblíbilo mnoho známých herců, sportovců, moderátorů i politiků. Tento zázrak přírody, kterému se říká přírodní hormon vášně má však i jinou vlastnost. Zbavuje kilogramů! Hubnutí s goji je totiž úžasné hubnutí bez stresu, hladu a ztráty živin.

Je potřeba si uvědomit skutečnost, že bobule goji mají unikátní chemické složení, které napomáhá nejen k regeneraci celého těla, ale má i fenomenální vliv na hubnutí. Díky obsahu vitamínů, vzácných stopkových prvků, aminokyselin, omega mastných kyselin, antioxidantů a jedinečných polysacharidů se v těle dějí opravdu velké změny.

Proč a jak hubnout s goji

Goji normalizuje krevní tlak, snižuje hladinu "špatného“ cholesterolu a cukru v krvi, posiluje cévy a žíly a zvyšuje jejich pružnost, posiluje imunitní systém, chrání buňky před poškozením volnými radikály, aktivně zbavuje tělo toxinů a soli, snižuje riziko vzniku vředové choroby, ledvinových kamenů, rakoviny a žlučových kamenů, stimuluje prospěšnou střevní mikroflóru a především normalizuje zažívání, takže spotřebované potraviny se přeměňují na energii, nikoliv do tuku.

Jak užívat goji při hubnutí

Pro správný chod organismu by bylo optimální sníst denně alespoň 5 bobulí goji, pokud ale chcete konzumovat sušené plody goji na hubnutí, tak budete potřebovat 20 gramů ovoce ráno a večer. Rozhodně ale neočekávejte okamžité výsledky, protože vašemu organismu chvíli potrvá, než se zharmonizuje, doplní nedostatek vitamínů a odvykne si od čokolád a jiných pamlsků.